Konferencja “Nowoczesna przestrzeń kultury”.

Konferencja „Nowoczesna przestrzeń kultury” to wydarzenie, które poruszało istotne elementy działalności instytucji kultury: pozyskiwanie środków na rozwój, profesjonalną organizację wydarzeń, wykorzystanie nowoczesnych technologii w ośrodkach kultury z naciskiem na energooszczędność oraz debata o wizji ośrodków kultury przyszłości.
Była to idealna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów  pomiędzy innymi ośrodkami kultury, firmami i specjalistami działającymi w kulturze.

Celem organizacji konferencji Nowoczesna Przestrzeń Kultury dla instytucji kultury było  zainspirowanie i wyposażenie uczestników w nowe narzędzia, wiedzę i technologie, które umożliwią im skuteczne wykorzystanie przestrzeni kulturowych jako miejsc spotkań, działań artystycznych i kulturalnych. Konferencja miała na celu pomóc instytucjom kultury w przystosowaniu się do zmieniających się potrzeb i oczekiwań publiczności oraz pokazać jak zmniejszyć zużycie energii wykorzystująć nowoczesne technologie.

Wydarzenie było skierowane do  dyrektorów, kierowników, pracowników działów technicznych instytucji kultury, których poszukują nowych ścieżek rozwoju swoich placówek.

Patronat honorowy nad konferencją objęła  Iwona Gibas Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

Więcej o  konferencji: przyszlosckultury.pl