ORGANIZACJA TURNIEjów SPORTOWYCH DLA DZIECI I DOROSŁYCH

TURNIEJE DLA DZIECI
W ramach współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji PK oraz drużyny kobiet w koszykówce AZS PK zorganizowaliśmy Mikołajkową Akademię Sportu oraz Koszykarski Turniej Andrzejkowy, których celem był wzrost popularności sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci.

Turnieje wychodziły naprzeciw oczekiwaniom młodych osób, pragnących podjąć sportową rywalizację. Nad kilkudziesięcioma młodymi sportowcami czuwała kadra trenerska, w tym były reprezentant Polski w koszykówce, a także zawodniczki AZS Politechniki, 1-ligowej drużyny koszykówki kobiet.

Oba zadania zostały zorganizowane przez Fundację, CSiR PK  oraz AZS PK ze środków Urzędu Miasta Krakowa.

TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

Turniej zorganizowany ze współpracy z Sportu i Rekreacji PK oraz drużyny kobiet w koszykówce AZS PK dedykowany dla drużyn dziewczęcych  U13. W rywalizacji wzięli udział kluby z Krakowa, a także Nowego Sącza, Bochni i Niepołomic.

Zadanie zostało zorganizowane przez Fundację, CSiR PK  oraz AZS PK ze środków Urzędu Miasta Krakowa.

TURNIEJ POKOLEŃ

Dwudniowy turniej w koszykówce, gdzie młodzi zawodnicy z małopolskich klubów koszykarskich rywalizowały ze sobą na Hali Sportowej przy ulicy Kamiennej. Pierwszy dzień rywalizacji uwieńczony został meczem w ramach 1 Ligii Kobiet, zawodniczki AZS Politechnika Korona Kraków zmierzyły się z zespołem MUKS Chrobry Głuchołazy! W drugim dniu odbył się finał turnieju.

W turnieju wzięły udział zespoły KS Korona Kraków, TS Wisła Can-Pack Kraków, MKS Pałac Młodzieży Tarnów oraz TS MOSiR Bochnia.